Wyjątkowa seria z wojownikami Ninja

Producenci klocków Lego już nie raz pokazali, że dokładnie potrafią rozpoznać potrzeby rynku oraz je zaspokoić. Tak też miało miejsce w przypadku stworzenia zestawów Lego Ninjago, które podbijają serca nie tylko najmłodszych użytkowników. Kolorowe postanie zawarte w poszczególnych zestawach nawiązywać mają do świata walk Japonii, a zawarte w nich klocki pozwalają na stworzenie wyjątkowych konstrukcji rodem ze świata Ninja. Co jeszcze można powiedzieć na temat zestawów Lego Ninjago?

Kiedy zabawki z Ninja to za mało

Rzadko kiedy zdarza się, by zestawy LEGO powstały wcześniej, niż produkcja filmowa, czy gra komputerowa. W końcu serie Star Wars, czy Minecraft powstały na bazie popularności filmu, czy gry komputerowej, które przeniesione zostały jedynie do świata Lego. Tak natomiast miało to miejsce w przypadku Lego Ninjago. Producenci obserwujący rosnące zainteresowanie użytkowników przygodami bohaterów z plastiku postanowili, by ich przygody pokazać na wielkim ekranie. Tym samym już od kilku lat w kinach pojawiają się produkcje związane z Lego Ninjago, a same klocki doczekały się także emisji w formie serialu.

Dedykowane dzieciom i nie tylko

Wydawać by się mogło, że w ten sposób nakreślona promocja klocków oraz tworzenie serii filmów dedykowana jest w dużej mierze dzieciom. Nic bardziej mylnego- dzięki wyjątkowym konstrukcjom klocków, a także zróżnicowanym poziomie skomplikowania ich składania na zakup poszczególnych zestawów decydują się także dorośli. Tym bardziej, że złożenie budowli w stylu japońskim stanowi imponującą ozdobę półek domowych.

2 komentarze do “Wyjątkowa seria z wojownikami Ninja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

13 + 10 =