Lego dla dorosłych- co wybrać?

Choć powszechnie panujące przekonanie wskazuje, że producent klocków Lego wprowadza na rynek produkty dedykowane dzieciom, to patrząc na niektóre z modeli ciężko stwierdzić, czy pociecha byłaby w stanie samodzielnie podjąć się ich składania. Właśnie dlatego coraz więcej dorosłych decyduje się na nabycie określonego zestawu klocków dla siebie- nawiązują one do ulubionych filmów, czy interesujących aut sportowych. Który z zestawów powinna wybrać osoba, która rozpoczyna swoją przygodę ze światem Lego?

Postaw na skomplikowane konstrukcje

Wydawać by się mogło, że najbardziej skomplikowane modele należą do serii Lego Technic i to właśnie one są wybierane najczęściej przez dorosłe osoby. Nic bardziej mylnego! Choć rzeczywiście, klocki Lego z tej serii cechuje większy poziom skomplikowania to w istocie dorośli fani marki wybierają zróżnicowany asortyment. Tym samym, do najczęściej wybieranych przez dorosłych produktów Lego należą te z serii Star Wars, Ninjago, czy Technic. Niektóre z nich posiadają tak duży poziom skomplikowania, że użytkownik zmuszony jest rozłożyć zabawę na co najmniej kilka dni, co pozwoli na odbudowanie zapału do pracy.

Pozwól, by wróciła Twoja cierpliwość

Lego Technic, jako seria najbardziej zaawansowana wśród kolekcji Lego, to obok tradycyjnych klocków także szereg mechanizmów. Mowa o silnikach, przekładniach, czy siłownikach, które stosuje się do budowy modeli. Wśród modeli należących do serii Lego Technic znaleźć można dziesiątki pojazdów mechanicznych, czy maszyn, które po złożeniu spektakularnie prezentują się na półce.

2 komentarze do “Lego dla dorosłych- co wybrać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 − one =