Jakie klocki LEGO do 200 zł kupić?

W dzisiejszych czasach możliwości jest wiele, firma LEGO oferuje klocki w różnych rozmiarach, dostępne są zestawy tematyczne, dla maluchów i dla większych dzieci. Choć oryginalne klocki LEGO są dość drogie, to warto w nie zainwestować, gdyż jest to zakup na lata. Później można będzie je również sprzedać w dobrej cenie. Jakie klocki do 200 złotych wybrać?

Lego Duplo dla najmłodszych

Do wyboru są różne zestawy LEGO, na opakowaniach zazwyczaj znajdują się oznaczenia wiekowe i warto się nimi sugerować. Jeżeli chodzi o klocki dla małych dzieci, to dobrze sprawdzi się uniwersalny zestaw Duplo. Głównym elementem w takim zestawie jest podwozie pojazdu z kołami, jest też sporo dodatkowych klocków, z których można stworzyć mnóstwo przeróżnych budowli. W opakowaniu znajdziemy również figurkę psa i numerowane elementy z dekoracjami.

Do wyboru są różne klocki LEGO duplo, jednym z popularniejszych jest Duplo Przedszkole, z takiego zestawu dziecko można zbudować salę z mebelkami. Dobrą propozycją jest także Duplo przyjęcie urodzinowe, które również kosztuje niecałe 100 złotych.

Seria Freinds dla starszaków

Starszym dzieciom z pewnością przypadnie do gustu seria Domek na drzewie. W tym zestawie można znaleźć aż 351 elementów oraz figurki. W pudełku oprócz tego znajdziemy również grę planszową, książkę z historiami o duchach, kubeczki oraz deskorolkę. To bardzo ciekawy zestaw, który dostarczy maluchom dużo frajdy i rozbudzi ich wyobraźnię.

2 komentarze do “Jakie klocki LEGO do 200 zł kupić?

  1. Bardzo przydatny artykuł, na pewno zwrócić uwagę na te dwie serie, jak będą kupować prezent dla mojego siostrzeńca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nine + 16 =