Klocki pokazujące świat Minecraft

Choć dorośli coraz częściej mają trudności z nadążeniem za panującymi trendami wśród dzieci i młodzieży, to to zadanie niemal perfekcyjnie wykonywać muszą producenci zabawek. Od tego, co obecnie posiada popularność na rynku gier komputerowych, czy filmów zależy bowiem, na jaką produkcję się zdecydować. Właśnie tak powstały klocki Lego z serii Minecraft, które nawiązują do bijącej popularności gry komputerowej. Dzięki jej łagodnemu charakterowi już nawet 7- letnie dzieci mogą podejmować się spędzania czasu przed komputerem. Jednak to niekiedy nie jest pożądane przez rodziców.

Budowanie kreatywności

Spędzanie dużej ilości czasu przed ekranem nie jest często tym, na co rodzice wyrażają swoją zgodę. Właśnie dlatego LEGO stworzyło propozycję, dzięki której zarówno dziecko cieszyć się będzie wyjątkową zabawą z ulubionymi postaciami, jak i rodzic, ponieważ jego pociecha zrezygnuje z korzystania z komputera. Lego z serii Minecraft ma przypominać wirtualny świat gry. Podobnie, jak w przypadku innych zestawów Lego poszczególne modele klocków można łączyć w coraz większe plansze. Dzięki swojemu unikatowemu charakterowi Lego Minecraft budują kreatywność dzieci, które mogą nadawać swoim klockom dowolne formy.

Klocki, czy siedzenie przez ekranem?

Wydawać by się mogło, że tradycyjne klocki nie są w stanie zamienić chęci grania w grę komputerową. Tymczasem coraz więcej dzieci mających styczność z klockami Lego z określonych serii przedkłada czas spędzony na ich składaniu nad korzystanie z komputera. Ze zjawiska tego zadowoleni są przede wszystkim rodzice.

2 komentarze do “Klocki pokazujące świat Minecraft

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 + nine =